TV პირველისა და კომპანია იმიჯ-ცენტრის ორგანიზებით სილამაზის კონკურსის “მის საქართველო 2017”-ის ფინალური ღონისძიება და დაჯილდოების ცერემონიალი გაიმართა
სილამაზის კონკურსი “მის საქართველო” კომპანია “იმიჯ-ცენტრი”-ს ორგანიზებით უკვე მრავალი წელია ტარდება ჩვენს ქვეყანაში და მასში ყოველწლიურად საქართველოს სხვადასხვა კუთხიდან უამრავი გოგონა იღებს მონაწილეობას.
9 დეკემბერს ბათუმის სახელმწიფო მუსიკალურ ცენტრში გაიმართა “მის საქართველო 2017”-ის ფინლური შოუ და დაჯილდოების ცერემონიალი.
ჟიურიმ, რომლის შემადგენლობაში შედიოდნენ - ჟიურის თავმჯდომარე “იმიჯ-ცენტრი”-ს დამფუძნებელი
ქ-ნი ია კიწმარიშვილი, ჟიურის წევრები: ტელეკომპანია პირველის კომერციული დირექტორი ნანა აბურჯანიძე, ორბი ჯგუფის პიარისა და მარკეტინგის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი ნინო ჩიტაიშვილი, საიუველირო კომპანია ზარაფხანას სამეთვალყურეო საბჭოს წევრი ელგა სოფია, ირინა ბიბილაურის ესთეტიკურ-დიაგნოსტიკური კლინიკის დამფუძნებელი ირინა ბიბილაური, მოდის სახლი “მარიონელას” დამფუძნებელი ლელა ტურძელაძე, რადიო ჰოლდინგ “ფორტუნა”-ს საზოგადოებასთან ურთიერთობის ხელმძღვანელი თამარ სადრაძე, სარეკლამო კომპანია მაქსპრომის დამფუძნებელი ბ-ნი გიორგი ბროძელი , მის საქართველო 2015 ნუკა ყარალაშვილი, ვიცე მის საქართველო 2015 ვიქტორია კოჩეროვა, მის საქართველო 2013 ანა ზუბაშვილი.
- შეარჩია ნომინაციების მფლობელები, ტოპ-ხუთეული და გამარჯვებული “მის საქართველო 2017”-ი.