შვედეთმა უკრაინას 1,2 მილიარდი ევროს ოდენობის სამხედრო დახმარების მორიგი პაკეტი გამოუყო
ინტელექტუალური რესურსი - ნული, ყველანაირი რესურსი - ნული, ლიდერი თავს აფარებს გერმანიას იმისათვის, რომ თავიდან აირიდოს შესაძლო სამართლებრივი პასუხისმგებლობა - კობახიძე გახარიას პარტიაზე
სასანქციო რეჟიმს ჩვენი ხელისუფლება იცავს ძალიან მკაცრად, ყველა განცხადება სანქციების გვერდის ავლასთან დაკავშირებით იყო სრულიად სპეკულაციური, ეს ეხება ყულევსაც - ირაკლი კობახიძე
ენჯეო არის უცხო ქვეყნის შიდა საქმეებში ჩარევის პოლიტიკური ინსტრუმენტი, აქედან გამომდინარე, ენჯეოებთან დაკავშირებული ფინანსური საკითხები უნდა იყოს თავიდან ბოლომდე გამჭვირვალე - ირაკლი კობახიძე
პარლამენტში მიმდინარეობს შესაბამისი პირების გამოკითხვა, იმისათვის, რომ დადგინდეს, თუ რა განაპირობებს ჭარბ ფასნამატს - ირაკლი კობახიძე
გიორგი ბაჩიაშვილმა აღიარა დანაშაული, ითანამშრომლა გამოძიებასთან, აანაზღაურა ზიანი, კიდევ ერთხელ დადასტურდა, რომ სპეკულაციებს არ ჰქონდა საფუძველი, ამით კიდევ ერთხელ აჩვენა სახე რადიკალურმა ოპოზიციამ - კობახიძე
დარეგისტრირდი ფინანსური განათლების სასერტიფიკატო კურსზე ახალგაზრდებისთვის
ბაჩიაშვილის „ქეისი“ არის კლასიკური ნიმუში, როგორ მოქმედებს მაფიოზური სახელმწიფო, ის მიხვდა, რომ სიცოცხლე ჰქონდა გადასარჩენი და ივანიშვილის დაბადების დღისთვის გააფორმა კაპიტულაცია - მიხეილ სააკაშვილი
საარჩევნო ადმინისტრაციამ საინფორმაციო სივრცის კვლევის მორიგი ანგარიში გამოაქვეყნა
კაია კალასს, რომელიც საქართველოს უსაფრთხოების საკითხის ევროპის დღის წესრიგში ჩასმას ცდილობს, მტრად რაცხავენ, უნგრეთის და სლოვაკეთის მთავრობებს, რომლებიც მზად არიან, რუსეთს ჩააბარონ მთელი ყოფილი საბჭოთა კავშირი - მეგობრებად - სამადაშვილი