ბრალს, ცხადია, არ ვაღიარებ, ოთარ ფარცხალაძეს არ ვიცნობ, არც მიშა ჩოხელს, გიორგი მიქაძე პროცესზე გავიცანი, დავით მიქაძის მეგობრობა აღიარებული მაქვს, ბრძოლაზე უარის თქმას არ ვაპირებ - ელისო კილაძე
ევროპის საბჭოს წამების საწინააღმდეგო კომიტეტის ანგარიში საქართველოს შესახებ სერიოზულ შეშფოთებას იწვევს - ალენ ბერსე
ჟენევაში უკრაინის, აშშ-სა და რუსეთის წარმომადგენლებს შორის მოლაპარაკებები დასრულდა
პირველადი ანალიზით გამოვლინდა, რომ სოციალური დახმარების მიმღებთა შორის 8% არის შეძლებული, სოციალური შემწეობის მიმღებთა ბაზა საჭიროებს გადახედვა - ირაკლი კობახიძე
საქალაქო სასამართლოს ეზოში მოკლული ლევან ჯანგველაძისა და მიქაძეების მხარდამჭერები ერთმანეთს დაუპირისპირდნენ
ქორწინების კუთხით ინტერესი არის შემცირებული, ეს პირდაპირ აისახება პირველი და მეორე შვილის შობადობის სტატისტიკაზე - ირაკლი კობახიძე
შარშან 1000 მოქალაქით მეტი დაბრუნდა საქართველოში, ვიდრე ქვეყნიდან გავიდა, ეს არის მცირე გაუმჯობესება, თუმცა გარკვეული ოპტიმიზმის საფუძველს გვაძლევს - ირაკლი კობახიძე
ევროკავშირმა სამუშაო დოკუმენტი გაავრცელა, რომელშიც რუსეთთან მოლაპარაკებების პირობებში საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან რუსული ჯარის გაყვანაა, ეს დადასტურება, რომ მეგობრებს ვახსოვართ - ხატია დეკანოიძე
მნიშვნელოვანია, რომ ის პრობლემური ტენდენციები, რომლებიც არის ჩამოყალიბებული შობადობის მიმართულებით, ქორწინება-განქორწინების მიმართულებით, რადიკალურად შევცვალოთ - ირაკლი კობახიძე
კირ სტარმერი დონალდ ტრამპს ესაუბრა
ძალიან მნიშვნელოვანია, რომ გამკაცრდა საქართველოში უცხოელების დასაქმების პირობები, დაწესდა მთელი რიგი შეზღუდვები, ამ კანონის სათანადოდ აღსრულება ჩვენი პასუხისმგებლობა და ამას თავიდან ბოლომდე უზრუნველვყოფთ - ირაკლი კობახიძე